Oyun Oyna
Hoşgeldin Misafir, Sitemizde 32 kategori altında toplam 530 oyun bulunmakta, misafirlerimiz bu oyunlara toplam 693 yorum yaptılar.
Anasayfa » Savaş Oyunları »

Pasifik Savaşı Oyunu Oyunu

Reklam
Pasifik Savaşı Oyunu

Pasifik Savaşı Oyunu – Bu oyunda size seçmeniz için verilen 3 farklı uçak tipinden birini seçiyorsunuz ve Pasifik okyanusu üzerine Japon uçaklarına karşı amansız bir savaşa girişiyorsunuz. Savaş Oyunları


Pasifik Savaşı Oyunu Nasıl Oynanır

Bu oyunda ABD uçaklarından birini seçiyorsunuz ve güya Dünya barışı için diğr ülklerin uçaklarını, gemilerini ve her ne varsa, yani bütün savaş nesnelerini yok ediyorsunuz. Oyun fare ile oynanıyor ve Fareye basılı tuttuğunuzda durmaksızın ateş edebiliyorsunuz. Oyun ekranı ilk açıldığında sizi oyun daha ilk levelden başlatıyor. İlk önce Mission 1 butonuna basıyorsunuz. Sonra ekrana gelen 3 farklı uçak tipinden birini seçiyorsunuz. Oynamaya başlıyorsunuz. Arada bir ekrana gelen + simgelerinide almayı unutmayın.Bol Şans.

Oyun Sonu

Oyunu özellikle bitirenler mutlaka yorum olarak cevap yazsın. Biz bitirdik. Bu konuda bize yardımcı olun lütfen. En azından bilelim oyun bitiriliyormu. Unutmayın! Bu sitede oynadığınız her oyunu bizde oynadık ve sizin Türkiye’de oynayabileceğiniz en oyun sitesi www.vanoyun.com dur. Her zaman aramızda olmanız bizi sevindirecek ve gururlandıracaktır.


van haber resim Gezi Rehberi picture Imagenes Dila Hanım Dizisi