Oyun Oyna
Hoşgeldin Misafir, Sitemizde 32 kategori altında toplam 530 oyun bulunmakta, misafirlerimiz bu oyunlara toplam 693 yorum yaptılar.
Anasayfa » Kağıt Oyunları »

Kart Savaşı Oyunu

Reklam
Kart Savaşı

Kart Savaşları Oyunu ile müthiş bir orta çağ macerasına hazır mısınız? Korkmayın, düşmanla savaşırken kartlarınız yardımınıza koşacak! Dünyadaki en iyi savaş oyunları Türkiye’nin sayılı oyun sitelerinden biri olan Van Oyun ayrıcalığı ile parmaklarınızın ucunda! Savaş oyunları türünündeki bu strateji oyunu nefeslerinizi kesecek! Taktik kurup kartlarınızı ona göre seçin ve düşmanlarınızı yenilgiye uğratın! Haydi şimdi savaşa! İyi oyunlar! En iyi savaş oyunlar yalnızca Van Oyun ile evlerinize konuk oluyor!

Bu oyun nasıl oynanır?

Bu oyun nasıl oynanır? Bu oyunu fare ile oynayın
Kart Savaşları adındaki bu muhteşem savaş oyunu fare ile oynanmaktadır. Bu strateji oyunu ile farenizin sol tuşunu kullanarak düşmanlara savaş açın ve savaşırken kartlarınızı seçin. Her kartın kaynaklarınızı harcadığını unutmayın. Sıra tabanlı bu oyunda stratejiler geliştirin ve düşmanlarınızı yenin! Keyifli oyunlar! En güzel oyunlar tabiki Van Oyun’da oynanır!


van haber resim Gezi Rehberi picture Imagenes Dila Hanım Dizisi